Популяризуємо спорт і нашу область, – «Черкаські богатирі» відзвітували за рік

Всього 131 нагороду завоював спортивний клуб «Черкаські богатирі» за 2021рік. Черкаська команда відвідала 86 всеукраїнських і міжнародних та 45 регіональних змагань. Зокрема, десять нагород взяли на чемпіонаті України і більше десяти – на чемпіонаті Європи.

– У 2020 році ми задумалися, що було б непогано об'єднатися і їздити спільно на змагання. Хоч часто ми тренуємося у різних спортзалах, проте об’єднані однією ідеєю займатися спортом і бажанням перемагати, – каже капітан команди Сергій Даниленко.

Сьогодні «Черкаські богатирі» – наймолодший клуб пауерліфтингу з чотирьох в області після таких, як «Амарант», «Дніпро Плаза GYM» та «Вікінг». Спортсмени кажуть. Що не в останню чергу мають змогу виступати завдяки спонсорам та меценатам, адже постійно витрачати власні кошти на відрядження та внески на змагання накладно для учасників спортивних клубів.

– Ми створили клуб в 2020 році, спершу нам допомогла міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани», ми виступили на кубку столиці, здобули інші нагороди і створили позитивне враження. Тоді вже у нас з’явився меценат – це Григорій Душейко, який пізніше став президентом клубу. Для нас це був позитивний момент, бо всетаки у нас час спорт потребує підтримки і ми вдячні за це, – зазначив Сергій Даниленко.

Зараз команда ставить за мету популяризувати не лише пауерліфтинг, а й інші види спорту, залучати молодь до системних занять спортом.

– Це спорт для сучасних людей, це той проект, що є прикладом для інших – кажуть в СК «Черкаські богатирі». – А завдяки меценатській підтримці можемо не лише тренуватися, а й виступати і здобувати перемоги.

Про команду знають вже й в інших областях, зокрема, Полтавській, куди черкащан запрошували на змагання і звідки вони також повернулися з медалями, таким чином, окрім основних брали у 2021 році й у додаткових турнірах. З деяких привозили по 30 перемог.

До слова, спортивний клуб створив собі емблему, на якій є частина айдентики бренду Черкаської області. Таким чином вже зараз команда популяризує не просто спорт, а й Черкащину загалом.

У планах спортивного клубу виступи на 7 Всеукраїнських турнірах, а поборотися є за що, адже на одному з турнірів призовий фонд складає за перше місце не одну тисячу гривень.

– Пауерліфтинг це не масовий спорт, як, скажімо, футбол, але я дуже люблю тренуватися, – каже спортсмен Микола Губа. – вдень працюю, а ввечері тренуюся. Маю стаж тренувань більше 10 років. Концентрація насамперед на присіданнях, жиму лежачи і становій тязі.

Загалом зараз в спортивному клубі найменшому спортсмену 14 років, а найстаршому 50. Хлопці не вживають якісь спеціальні препарати.

– Часто запитують, чому ти, мовляв, присів з меншою вагою, ніж хтось інший, але отримав розряд або перемогу. Справа в тім, що ми це все робимо без допінгу і фармакології. Плюс є відповідний поділ за вагою та віковими категоріями. Тож тут своя специфіка. І ми завжди раді охочим поповнити ряди нашої команди, – каже член спортивного клубу «Черкаські богатирі», освітянин Владислав Боєчко, який, до речі, і є чи не найстаршим, але титулованим, членом команди.

Коментарі

Нижче подані популярні теми з блогу

ЧАС ПОТРИВОЖИТИ ЗЛО?

Душа моя, знай, що читати біблію і брехню -те ж саме..(Григорій Сковорода). Не вбий? Автор- Світояр.

Публікація моїх нарисів у Чехії