Де купити книги?

Мої книги, що вийшли в видавництві "Мандрівець"


П’ятеро як один : повість 
Це розповідь про п’ятьох друзів. Головний герой, Олексій, – один із них. Випадково він опиняється поруч із кожним своїм другом саме у той момент, коли на того чатує смертельна небезпека, і намагається його врятувати. Чи вдасться Олексієві протистояти фатуму та як відплатять йому за вірність товариші?

Рецензія ТУТТе, що серед нас : оповідання
Оповідання цієї збірки – моторошні, але чи вигадані сюжети? Автор багато років працює журналістом. За редакційним завданням він справді їздив шукати чупакабру, писав репортажі з психлікарні й колонії, разом із поліцією виїжджав до розритого чорними археологами кургану.
Усе це навіювало сюжети, в основі яких – спроба привідкрити завісу двох світів, що, здавалось би, не перетинаються: підсвідомого і потойбічного. Містичні історії відображають темний бік суспільства, маскуючи роздуми про його серйозні проб­леми: від корупції до екології.

Книга-роман, що вийшла у видавництві Марка Мельника
Книга ТУТ (практично розпродана)

Декількох впливових українських високопосадовців знаходять вбитими за таємничих обставин. Історія виходить на міжнародний рівень, адже якимось чином до справи дотична комп’ютерна програма, запущена в Інтернет, а відповідно, у групу ризику потрапляють і закордонні високопосадовці. Програму нібито зробив український військовий, якого знаходять мертвим. Працівниця Інтерполу вирушає в Україну розібратися в ситуації, але для цього їй потрібен український побратим загиблого атовця, який у цей час якраз бореться з внутрішніми демонами сумління.

Потривожене зло

КУПИТИ КНИГУ ТУТ

Містичний трилер «Потривожене зло» з елементами сучасного українського соціального буття – це розповідь, в якій головний герой Микола прибув з тимчасово окупованого Донецька в Черкаси з непростою місією, яку йому доручив батько. На шляху у нього буде багато перешкод, адже йому доведеться вступити в двобій як з місцевим криміногенним середовищем, так і з найманцями, які отримали завдання ліквідувати Миколу та не допустити, щоб він передав флешку з цінною інформацією українським військовим. Крім того Микола змушений буде вступити в протистояння з потойбічними силами зла, яке оселилось у звичайному черкаському гуртожитку, де тимчасово мешкав головний герой.

Ця книга – художній твір. Імена, характери, місця подій вигадані або творчо переосмислені.

Всі аналогії з реальними персонами чи подіями – випадкові. Видання розраховане на широке коло читачів, без вікових обмежень.


 
Також вийшла вже 5-та книга Вівчарика - це збірка малої прози:

Останнє завдання

"Останнє завдання" - це не суцільний твір, це збірка різних історій письменника і журналіста Назарія Вівчарика. Деякі написані задовго до виходу книги, деякі - зовсім свіжі. Лиш одне оповідання "засвітилося" в колективній збірці. Тут можлива зміна настрою і темпу, зміна жанру від містики і горору до бойовика і гострої соціалки. Поштовхом до написання деяких оповідань послужила журналістська робота автора. Та в будь-якому разу читач знайде деяку прискіпливість до життя і деталі, які часто вирішують все...

КУПИТИ ТУТ
 

Коментарі

Нижче подані популярні теми з блогу

Розрив між попитом на нові та вживані автомобілі зростає — аналітика вторинного авторинку

Що дасть нам силу?

«Мене три рази поховали»: черкащанин про один з перших серйозних боїв сил АТО