Публікації

Показано дописи з листопад, 2024

Свій стиль здобув 1 місце

Зображення
24 листопада у Черкасах відбувся Всеукраїнських фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва ZigZag.

Стартувала «Школа відповідального блогерства» для молодих лідерів

Зображення
«ШВАБРА» — це неформальна школа для молодіжних українських блогерів, створена за партнерства громадських організацій UMIND та «Детектор медіа» за фінансової підтримки міжнародної неприбуткової організації IREX. Проєкт покликаний сформувати свідоме ставлення до медійності у молодих людей, прокачати навички з медіаграмотності та створення корисного, соціально вагомого контенту, знайти нові цікаві формати та партнерства.

Ветерани двох Революцій відзначили в Смілі День Гідності та Свободи

Зображення
Сьогодні, 21 листопада в Смілі на Майдані Слави біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, а також їхніх світлин і світлин воїнів АТО, зібралися ті, хто пройшов два Майдани. Зійшлися, щоби відзначити День Гідності та Свободи. Тобто прийшли ті, у кого гідність у крові, хто ніколи не схиляв голову і не вважає, що бути свинопасом краще, ніж козаком. Прийшли ветерани війни з росією, матері   тих, хто захищав Україну, батьки полеглих за неї. Серед присутніх були переважно ветерани і жінки-волонтери, ті, що ніколи не були байдужими.

На конференції в Черкасах ішлося про гідність, свободу і пам’ять…

Зображення
20 листопада у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю, присвячена революційним подіям 2004, 2013-2014 років „Помаранчева Революція та Революція Гідності – ключові події сучасного українського націотворення”. Організували її Міністерство освіти і науки України; Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (ЧНУ); навчально-науковий Інститут міжнародних відносин, історії та філософії; науково-освітній Центр українського козацтва; осередок наукового Товариства імені Тараса Шевченка в Черкасах. У Конференції взяли участь науковці, аспіранти, студенти старших курсів.

Перше розслідування від сільського терапевта дещо нерішуче. Можливо, тому жертв більше…

Зображення
Гучна книга, яка завдяки червоній (безпрограшний варіант кольору) обкладинці маячить всюди по інтернету. Про що ж вона? Це детектив, трилер, химерна проза. Судовий антрополог Девід Гантер утратив дружину і дочку (десь вже я таке чув в книгах і не раз…). Покинувши роботу, він переїздить до містечка Менем та влаштовується на посаду терапевта. Ніхто з нових знайомих і гадки не має про минуле Девіда. Здається, його життя потихеньку повертається у спокійне русло. Аж тут на горизонті в сюжеті з’являється маніяк!

Пиріжки для українських захисників з любов’ю і щирими побажаннями

Зображення
Бібліотекарка зі Сміли Людмила Виноградова починає пекти пиріжки о 7-й ранку. Чоловік о цій порі вже в дорозі на роботу. Тож вона приводить себе в порядок, пов’язує на голову хустку, налаштовується на позитив і приступає до роботи. Людмила вірить, що чим кращий у неї буде настрій, чим сильніші побажання добра і щастя, тим смачнішими будуть пиріжки. А це для неї наразі дуже важливо, адже їстимуть їх захисники на фронті.

Уперше в Києві на музичному конкурсі

Зображення
 Юні черкащани здобули нагороди XIII Міжнародного конкурсу музичного мистецтва для учнів і студентів «Київський колорит» У конкурсі взяли участь понад 200 учасників з Литви, Польщі, Кракова, а також з Київської, Полтавської, Чернівецької, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Запорізької та Кіровоградської областей. За нагороди змагалися і учні Черкаської дитячої музичної школи №1 і №2. Зоряна Вівчарик зайняла 3 місце!

Розмови в гаражі (оповідання)

Зображення
Ярослав, як завжди, заварив каву і сьорбаючи її навсидячки починав свій новий робочий день у гаражі. Прохолодно надворі і вранішній туман. Мабуть, це погода натякає на прихід зими.

Концерт в день піаніста

Зображення
 8 листопада в Україні і світі святкують Всесвітній день піаніста. Це свято не є офіційним, але його святкують музиканти й любителі фортепіанної музики по всьому світу, щоб відзначити внесок піаністів у музичне мистецтво.

Музей медуз

Зображення
Музей Медуз в Києві привертав увагу давно, але лише зараз змогли туди втрапити. Дуже цікаво хоч раз побувати і подивитися на цих унікальних живих істот. У великих акваріумах плавають і прозорі, й білі, й кольорові. Є великі і маленькі, отруйні й неотруйні. Цікаво і пізнавально для дітей і дорослих.

Буцький каньйон

Зображення
 Каньйон в межах селища Буки Уманського району Черкаської області, на річці Гірський Тікич. Утворений у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється у 2 мільярди років. Каньйон починається за 800 м нижче від греблі колишньої Буцької ГЕС. Неподалік від греблі розташований водоспад Вир. Каньйон являє собою оригінальний скелястий берег з виступами сірого граніту, заввишки близько 30 метрів. Довжина каньйону бл. 2,5 км, ширина — 80 м. Площа, що підлягає природоохоронним заходам — 80 га. Рішенням Черкаського облвиконкому № 288 від 13 травня 1975 року цьому об'єктові було присвоєно статус державної комплексної пам'ятки природи місцевого значення Фото О. Слєпцовського