У «морских котиков» ВМС США существует специальное упражнение: человеку связывают руки за спиной, связывают лодыжки и бросают его в бассейн глубиной 3 метра. Его задача – выжить в течение пяти минут.
Щорічно внаслідок контрабанди та «сірого імпорту» державний бюджет України недоотримує мільярди гривень податків та митних платежів. Так, у 2017 році ця цифра склала приблизно 70 млрд грн.
Нове глобальне дослідження говорить про те, що масовій аудиторії, в тому числі і жителям України, невідомі ризики для здоров'я від надмірного перебування в приміщенні.
Горор і містика. Чи одне це й те саме? А якщо ні, то де між ними межа? До вашої уваги збірка творів молодого українського автора Назарія Вівчарика. Символічні 13 оповідань для любителів «потойбічної» літератури. 13 оповідань, в яких ми знайомимось з майже усім пластом української дійсності – від алкоголю та криміналу до лікарів і політиків. І хоча збірка позиціонується як хорор, але більшість творів в ній мають скоріше містичну направленість. Це дуже мені нагадало роман Джека Ленса «Темні спогади»
15 червня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулося нагородження переможців обласного огляду-конкурсу видавничих організацій. Отже, за результатами обласного огляду-конкурсу видавничих організацій у 2018 році у номінації „Краща книга місцевого автора“ визнати переможцями:
Золотоніська районна державна адміністрація та районна рада спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України з нагоди 120-річчя з дня народження видатного українського поета й перекладача, уродженця Золотоніщини Миколи Івановича Терещенка (1898 – 1966) засновують літературну премію в галузі художнього перекладу імені Миколи Терещенка з метою пошанування письменника, популяризації його творчості та для заохочення письменників-перекладачів до нових художніх перекладів, збагачення літературного простору України кращими зразками зарубіжного письменства.
Десь журналіста редакція сайту "Прочерк" святкувала в Свидівку Черкаського району. З нами ще був дуже крутий пес Сєня. З нами тусувався, з нами плавав, от лише не їв шашлика з нами разом)))
Про це говорили із представниками черкаських ЗМІ Володимиром Лимаренком-Полянським та Назаром Вівчариком. 👉 https://www.youtube.com/watch?v=quYLkrgnRMs
Незабаром гончарне містечко Опішне сповниться дужим передзвоном ковальських молотів: 25 червня тут розпочнеться VIII Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ»! Якщо досі вагаєтеся, чи «почути–приїхати–побачити» , тримайте п’ять ознак того, що вам справді варто бути в Опішному!
6 червня 2018 року, Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам.
«Журналістика – це не просто професія, це спосіб життя», - казали вони. Насправді це професія, до якої треба підходити серйозно, відповідально, виважено, як і до інших професій, а не літати десь в космосі. І тоді буде все на своїх місцях. А мені особисто хочеться ще більше хороших текстів Рахманіна, Мусафірової, Макарова))) Зі святом всіх колег. В Черкасах їх багато толкових!
Сьогодні донорська кров в Україні у 60 разів частіше ніж у країнах ЄС є непридатною через наявність в ній вірусів ВІЛ/СНІД, гепатитів В і С, туберкульозу та сифілісу. Дуже часто вона потрапляє до здорових людей та сприяє поширенню смертельно небезпечних інфекцій. Про це заявила Голова парламентського ком і тету з питань охорони здоров ` я Ольга Богомолець.
Щороку, особливо влітку, ми чуємо про випадки, коли діти випадають з вікон. Малеча спирається на москітну сітку, яка не витримує ваги і летить разом з дитиною вниз. Насправді, москітна сітка від комах, лише створює ілюзію безпеки і ми ще не звикли до того, що небезпека може чатувати навіть у помешканні.
Цей оазис належить до найкрутіших в світі. І тут є невеликий водоспад, де можна скупатися. Гайда пацани! Не знаю, коли ще тут побуваю, тому просто залишу собі фото напам"ять Родина Вівчариків купається в Африці :)
Сьогодні в Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. У Черкаській обласній організації НСЖУ було вручено обласну журналістську премію «Прометей». З-поміж трьох десятків робіт у двох номінаціях (журналістське розслідування і журналісти про журналістику) визначили кращих.
Приємно, що деякі френди, постячи фото куплених книг з Арсеналу, зробили вибір і на користь моєї творчості! Гарного прочитання! Читачі - це найцінніше!!!
Третій черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» вдало завершив прийом фільмів, заявлених до конкурсу від фестивалю. Заявки збирали протягом 3,5 місяця. Відтак, до участі надійшло понад 200 фільмів, як українського так і зарубіжного виробництва. – Торік ми отримали набагато більше фільмів, проте цьогоріч ми віддали перевагу якості, а не кількості, тож зробили жорсткіші умови відбору, які пройшли не всі – зауважує програмний директор фестивалю Олександр Гусєв.
На вихідних побував на книжковому Арсеналі. Видавництво «Мандрівець» організувало автограф-сесію. Презентував насамперед книгу « Те, що серед нас ». Але й першу свою книгу «П’ятеро як один» також продавав.