Публікації

Показано дописи з лютий, 2024

Українці найчастіше накопичують гроші в “Конвертах” на добрі справи та фінансову подушку

Клієнти ПриватБанку, що активно приєдналися до бета тестування нової послуги розумних накопичень “Конверти”, найчастіше відкривають ”Конверт” для збору коштів на допомогу ЗСУ, інші добрі справи та створення власного фонду накопичень. 

Система безоплатної правничої допомоги шукає волонтерів та параюристів

Зображення
У наш час волонтерство стало потужним суспільним рухом та проявом самовідданої активності громадян.

Бойова свиня

Зображення
Коли українські військові почали відтісняти російських загарбників, родина Сидоренків одразу повернулася на деокуповану територію, себто додому. Місця на Дніпропетровщині у далеких родичів так і не пригріли, а тут, на півдні, усе знайоме, усе рідне, усе своє. Тут більші поля, простір, вільні люди. Звісно, вони отримали безліч пересторог, були й вагання, страх. Дядько Микола, старий відставний офіцер, чоловік материної сестри згадував усе, що міг, з часів перебування в радянській армії, повчав, напучував. Та єдине, що запам’ятав Сергій: найнебезпечніше ходити там, де не слід, бо південь зараз дуже замінований край. Усе ж, Сидоренки повернулися додому і відразу неабияк порадувалися. Їх удома чекала жива свиня!

Про тонкощі людської душі та одержимість

Зображення
Книга «І тоді вона зникла» – Лайза Джуелл Ця книга про тонкощі людської душі та одержимість. Дітьми, минулим, майбутнім та коханням….

Вовчий місяць - некримінальні розбірки на фоні вступу в ЄС

Зображення
Вовчий місяць - це роман Олексія Волкова. Дуже крутий роман. Це якщо коротко. Але тепер детальніше, бо є нюанси, пов'язані трішки з критикою нашої країни. Читав його роман Шпитал ь. І було цікаво, затягло. Але тут мені було ще цікавіше. Бо тут інтрига нагад увала Донато Каррізі , тут історія більш масштабувалася завдяки закордонню. Історія вийшла на ширший загал. І це така-собі родзинка. Бо завдяки вплетеним в історію іноземцям автор показав нас і нашу країну ніби з іншого боку. Та в цьому буде з мого боку і дрібка критики. Бо склалося враження, що автор вже дещо переборщив з наративами по відношенню до України. Причому ці наративи циркулюють на фоні всієї історії і в кінці міркуєш, чи не передав автор куті меду? Це той момент коли автор створив бомбезний сюжет, тут вам і детектив, і бойовик, і дрібка історичного роману, але автор як щирий українець в якийсь момент, мабуть, трохи задрався на роботі, чи його дістали негативні новини в змі, чи десь бюрократія його втомила в податкові...

Побував в Вінниці

Зображення
Тренінг  «Аналіз даних: як виявляти й протидіяти дезінформації в соцмережах» , який організовує ГО «Інтерньюз-Україна за підтримки Представництва ЄС в Україні. Деякі місця в Вінниці стрьомні А в номері готелю добре Мабуть, від Порошенка Гарна площа Власне, семінар Тренінг відбувся у межах Проєкту з підвищення обізнаності та посилення стійкості до дезінформації про ЄС в Україні, що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки European Union in Ukraine . Спікерами стали Iryna Subota , аналітикиня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки , Андрій Бевз, керівник відділу маркетингу платформи Osavul та Світлана Сліпченко, керівниця проєкту VoxCheck Також учасники дізналися більше про платформу Osavul, де можна: досліджувати український та світовий інфопростори; ефективно та швидко знаходити першоджерела шкідливих наративів; аналізувати дезінформацію у соцмережах і на медіапорталах; повідомляти про інфозагрози партнерів мережі.  

Як війна змінила книжкові смаки українців

Зображення
Український читач подорослішав. Найбільша мережа книжкових магазинів «Книгарня «Є» проаналізувала продажі в рік до повномасштабного вторгнення, та за рік після нього. Виявилось, що війна зробила українську книгу значно популярнішою та суттєво збільшила попит на літературу в цілому. Окрім дитячої.

Круглий стіл "Бібліотеки і читання в умовах війни"

Зображення
К руглий стіл "Бібліотеки і читання в умовах війни" відбувся, не дивлячись на те, як ковбасило сьогодні ординців. Тривога за тривогою! Але, дякуючи Богу й ЗСУ, все у нас вийшло! Цікаве вийшло спілкування за участі бібліотекарів, черкаських письменників та журналістів, викладачів та студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького та користувачів бібліотеки. Обговорювали проблеми наповнення бібліотечних фондів новою якісною літературою і шукали шляхи їх вирішення, приділили велику увагу промоції книг сучасними засобами, ознайомились з тими книгами, які може запропонувати своїм найвибагливішим читачам Черкаська Міська Бібліотека ім.Лесі Українки, будували містки до подальшої співпраці

Ринок праці оживає: у січні зростали зарплати, кількість шукачів і конкуренція, — аналітика Work.ua

2024 рік почався динамічно: на ринку праці побільшало шукачів, через що зросла конкуренція. Роботодавці ж відповіли збільшенням зарплат і вимог до кандидатів. Що ще змінилося на ринку праці — дізнавайтеся в дослідженні Work.ua.

“Національний проєкт: пишемо есе” випускає методичні матеріали для вчителів

Зображення
Сьогодні ми зіштовхуємося з тим, що програми педагогічних вишів не передбачають предметів, де б надавали знання майбутнім вчителям про те, як навчати написанню есе учнів. Тому ГО “Смарт освіта” в 2021 році запустила “Національний проєкт: пишемо есе” .

Зеленському не стати президентом вдруге, - журналіст

Бо він вважає людей гівно, каже журналістка Тих самих людей, які спочатку зробили його президентом. І тих, які два роки поспіль героїчно боряться за державу, щоб Зеленський міг приміряти фуражки Черчилля, Трумена, Рейгана. Зеленський і його оточення вважають наших журналістів лайном. «Це іпсо, це фейк, ви суки Порошенка, ви сієте кремлівські наративи, ви баби ідіть на кухню».

Бджоляр ще той жук!

Зображення
Новий бойовик із Джейсоном Стейтемом зараз крутиться в українських кінотеатрах.

Понад 600 тисяч студентів та 50 тисяч подій. Як за три роки побудувати найбільшу недержавну освітню мережу? Історія Гончаренко центрів

Зображення
Три роки тому, 1 лютого 2021 року стало відомо про запуск першої всеукраїнської недержавної освітньо-культурної мережі Гончаренко центр . Відтоді кількість просторів по всій Україні зросла до 31, а загальна кількість відвідувачів перевищила 600 тисяч людей. У річницю заснування Гончаренко центрів розповідаємо, як зростала та розвивалася найбільша освітня мережа країни.