Перейти до основного вмісту

У Черкасах відбудуться презентації книг П. Правого

Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка запрошує на зустріч з Павлом Правим (Бондаренком) – письменником в жанрі містичного трилера та історичної публіцистики, журналістом, блогером з Луганська, яка відбудеться 18 травня 2017 р. о 17 год.
На вас чекає презентація книг «Бандеровцы. Красным по Черному. Ангелы и демоны великой войны», «Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий», автографсесія, дискусія, неформальне спілкування про історію і не тільки.
Модератор заходу – поет, письменник, видавець, громадський діяч Сергій Пантюк.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.