Перейти до основного вмісту

Оксана Корчевська: "Ця повість - суто молодіжне чтиво"

"При святі нарешті прочитала книжку Назарія Вівчарика "П'ятеро як один". Здивуюсь, якщо в Черкасах є хоч один студент, який її не читав. Ця повість - суто молодіжне чтиво. Особливо у Черкасах. Особливо для хлопців. Ця ніша в нашій літературі не зайнята, так що у молодого письменника є всі шанси набути популярності спочатку саме серед молоді. Хоч і я, теж дуже молода, прочитала книжку до вечора, щоб не відкладати до наступного дня. Як на мене, хотілось би ще трохи гумору у цій повісті. Порекомендую своїй подрузі купити цю книжку для її зятя, щоб занурився в атмосферу Черкас, бо нашого міста він зовсім не знає. Її зять читає Жадана, а тепер нехай познайомиться з творчістю Вівчарика"

Дякую за такий допис пані Оксані Корчевській

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.