Перейти до основного вмісту

Книгу «П’ятеро як один» можна придбати у книгарні «Світоч»

Краще один раз почитати, ніж сто разів про неї вам розповісти. Так само краще один раз побачити, ніж задовольнитися тим, що десь в книгарні є твоя книга.

Отже, мої матеріалізовані ідеї тепер є під обкладинкою «П’ятеро як один» в книгарні «Світоч», що в центрі Черкас. Працюйте, творіть і не зупиняйтесь на досягнутому! П. С. Особливо радують відгуки від колег і друзів у приваті (а ще від тих знайомих, які, здавалося б, не особливі поціновувачі літератури, проте книгою зацікавились і прочитали)

Адреса: вулиця Байди Вишневецького, 38, Черкаси, Черкаська, 18000
#5_як_1 #мандрівець #books

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.