Перейти до основного вмісту

Про обкладинку книги «П’ятеро як один»

Напишу про обкладинку книги «П’ятеро як один», яка є її обличчям і стосується не початку чи середини книги, а більше закінчення, коли герой дійшов до певної межі. Отже, обкладинку зробив дуже файний франківчанин і, за сумісництвом, мій родич Стас Лейбюк.
У цілому, ми завжди продуктивно співпрацювали. Наприклад, на фото нижче видно, що лише завдяки нам двом колись не впав франківський фонтан))))). Одним словом Стас – найкращий художник і дизайнер. А ще він волонтер, який своїми малюнками скрашує будні мешканців дитбудинку.
#5_як_1 #мандрівець #chebookfest #books

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.