Перейти до основного вмісту

Організатори визначились із датою цьогорічного фестивалю «Холодний Яр»

7-9 липня уже третій рік поспіль у селі Грушківка Кам’янського району відбудеться Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Цьогорічзахід буде ще більш масштабним, кажуть організатори.

Уже найближчим часом на сторінках фестивалю в соціальних мережах «Фейсбук» та «Вконтакті» розпочнеться опитування учасників фесту. Вони зможуть «підказати» організаторам, кого хочуть бачити на музичній та гутірковій сценах фестивалю «Холодний Яр». У соцмережах організатори закликають висловлювати й інші побажання щодо події.

14 січня відбулося перше засідання оргкомітету фестивалю, на якому обговорювалося наповнення фесту. Вже традиційно, його головними частинами будуть музичні виступи, гутірки з відомими особистостями, літературна сцена та майстер-класи.

Не менш вагомою буде і спортивна складова події. Її цього року, до речі, хочуть розширити. Ймовірно, окрім міні-футболу, на фестивалі проведуть змагання з боксу та волейболу.

–Приємно, що до нашої команди приєднався відомий поет-націоналіст Юрій Руф. Минулого року він був співведучим фестивалю і так пройнявся ним, що висловив бажання нам допомогти в цьому році не лише проводити фест, а й організовувати його. Юрій має неординарне мислення та багато креативних ідей, які допоможуть нам зробити фестиваль іще яскравішим, –зазначаєголова оргкомітету Зоя Бойченко.

Організаторами фестивалю три роки поспіль є громадські організації "Національний Альянс", "Сокіл" і "Самооборона Черкащини". Традиційно, захід відбуватиметься за підтримки Черкаської облдержадміністрації.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.