Перейти до основного вмісту

Щоб розважити душу: учасники благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» організували новорічне свято

Відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м.Черкаси (виконавчий директор Бугеря Тетяна Анатоліївна)  проведена зустріч «Колядуємо в колі друзів».

Єдиною родиною літні члени Відділення разом з молоддю співали колядки та щедрівки, новорічні пісні.  Звучали  традиційні колядки «Старий рік минає», «Добрий вечір тобі, пане господарю», щедрівка « З Новим вас люди роком». З  цікавістю слухали присутні вірші відомих поетів Івана Франка «З Новим роком!», Ліни Костенко « Свят вечір» та різдвяні вірші Ольги Наконечної, «Різдвяні віншування» Зоряни Живки і «Добрий вечір, добрим людям» Світлани Касянчик.

«Зосередження на позитивних емоціях, озброєння рекомендаціями спеціалістів та думками відомих людей дозволить  мати душевний комфорт та гарний настрій цілий рік »,- наголосила  волонтер Блощаневич Галина Михайлівна та підготувала і прочитала вислови Омар Хайяма, Ендрю Фріза, психологів.

Меланкувати присутнім завітала лише одна діюча особа, яка виконала циганський танець (волонтер Алексєєва Галина Іванівна).

Новий рік – це родинне свято. Усіх учасників зустрічі  вітала родина Дарменко. Лариса Володимирівна читала власні вірші про Новий рік та співала пісню  «Пять минут» з кінофільму Ельдара Рязанова,її онука читала вірші. 

Особливі аплодисменти дістались учасникам ансамблю «Сонцеграй» ЗОШ №28 під керівництвом Ірини Григорівни Лівінської. 

Крім музично – поетичної складової заходу присутні отримали примірник новорічного номеру газети «Козацький край».

Учасники зустрічі отримали  безліч позитивних емоцій, гарний настрій  та чудове спілкування в колі друзів. 

Захід проведено в рамках проекту «Активізація жертв нацизму та людей старечого і похилого віку інших категорій шляхом участі в заходах соціального спрямування та здорового способу життя» за програмою «Місце зустрічі – Діалог» в Україні Німецького Фонду «Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє».

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.