Перейти до основного вмісту

Репортаж з футболу Славутич-Шахтар

Чому я зрідка люблю піти на масовий захід не як журналіст? Бо тоді я не є спостерігачем. Я стаю часточкою того гурту і заражаюся емоціями і настроями маси. Купуючи собі і друзям квитки на футбол, я і гадки не мав, що поряд сидітимуть фанати "Шахтаря". При собі мав цифровик-мильничку. На нього й зняв відеорепортаж. Намагався спіймати емоції. Зацініть і оцініть)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.