Черкаська обласна бібліотека приєднується до «Книжкового Арсеналу» онлайн
11-00 – Онлайн-презентація книг «У пошуках крипти великого державотворця України Богдана Хмельницького» та «Богдан Хмельницький і навпротистояння церков Суботова» історика, Почесного краєзнавця України, професора ЧДТУ Валентина Лазуренка.
15-00 – Презентація краєзнавчого видання «Літературна енциклопедія Черкащини» літературознавця, Почесного краєзнавця України, голови Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Володимира Поліщука.
17-30–18-45 – Церемонія відкриття фестивалю. Нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021».
24.06.21, четвер
10-30–11-45 – Публічне обговорення книжок-фіналістів конкурсу Найкращий книжковий дизайн 2021 за участі журі конкурсу.
12-00–12-45 – Розмова з нагоди виходу книжки «Бунтарки: нові жінки і модерна нація» з історіями про українських письменниць ХІХ та першої половини ХХ століття, які змінювали літературу, змінювали роль жінки і змінювали країну.
15-30 – «Гумористичні посиденьки» з черкаським письменником-гумористом Іваном Дубініним та поетесою Катериною Вербівською.
18-00–18-45 – Презентація роману-апокрифу Ірен Роздобудько «Фаріде».
26.06.21, субота
11-15–12-00 – Множинність перекладацьких поглядів: розмова Софії Андрухович з перекладачами роману «Амадока». Спецпрограма про художній переклад «Множинність поглядів».
13-30–14-15 – До 30-річчя Незалежності. Публічна розмова «Вони виборювали Незалежність України». Учасники: Орися Сокульська, Олексій Сінченко, Олена Лодзинська, Олександра Матвійчук, Віра Соловйова.
Віяло доль колишніх політвʼязнів гулагівських таборів, радянських тюрем та сучасних заручників Кремля охоплює широку часову палітру та дає чітке бачення того, що доля кожного тісно переплітається з долею національною – чи йшла би мова про участь у національно-визвольних рухах, чи про шляхи відчайдушних шістдесятників та їх «горизонтальне прямостояння», про боротьбу кримських татар за повернення на свою батьківщину, чи супротив сучасному режиму путінської кримської та донбаської окупації.
16-30–17-45 – Презентація книжки Юрія Андруховича «Радіо Ніч». «Радіо Ніч» – найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір Юрія Андруховича. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові – з мандрівними музикантами Середньовіччя.
27.06.21, неділя
12-00–12-45 – Донбас: усвідомлення війни в українській літературі. Учасники: Денис Казанський, Станіслав Асєєв, Марина Воротинцева. Організатор: Чорна гора. Відверта розмова про причини та сенс війни за Донбас у новітній українській літературі.
15-00–15-45 – Круглий стіл «Оптимісти, скептики і раціоналісти»: чому українцям складно бути здоровими?». Учасники: Дарка Озерна, Оксана Мороз, Андрій MedGoblin. Організатор: Yakaboo Publishing. У рамках фокусної програми КА «оптимісти скептики». Пандемія коронавірусу призвела до нової реальності, у фокусі якої постало здоровʼя людини, з яким у пересічних українців стосунки не склалися, тож експерти та експертки говоритимуть про проблему здоров’я в Україні з різних точок зору та компетенцій, таким чином у фіналі зустрічі мали модель комплексного бачення ситуації (спосіб життя пересічних українців та перешкоди до ЗСЖ від Дарки Озерної, маніпуляції інформацією, яка викривлює дійсність і беззастережна віра в таку інформацію від Окани Мороз, питання доказової медицини та загальна модерація від Андрія MedGoblin).
Коментарі
Дописати коментар