Перейти до основного вмісту

Усі гайда в ЕТНОДІМ!!!


Епопея із вишиванками від ETNODIM завершилася. При чому результат несподіваний не лише для скептиків, а й для тих друзів (ще раз велике їм дякую!!!), які допомагали мені збирати лайки. Отже, вишита сукня для дружини уже на вішалці у шафі.

Ну, довелося трохи попереписуватися, поз’ясовувати питання, подумати, що сотні переможців – це розвод. Але фірма таки витримала фасон до кінця! Тож дякую френдам за лайки і за те, що переймалися, а ЕТНОДОМУ за подарунок до Дня Незалежності! Прийде час – поїдемо в магазин як покупці!!!

А почалося все тоді, коли з’явилися соцмережі. Не раз я бав участь в акціях, де треба було перепостити якесь повідомлення та підписатися на групу тієї чи іншої фірми. Свого прізвища в розіграшах не знаходив.

Раптом знайшов акцію від ЕТНОДОМУ, де треба було підписатися на групу, перепостити повідомлення та зібрати певну кількість лайків. І мені вдалося! Друзі долучилися до акції, допомогли зібрати лайки!

Все це я затіяв, щоб виграти вишиванку для дружини до Дня Незалежності і таки виграв! Емоції переповнюють, а пропозиції від ЕТНОДОМУ спокушають, тож, думаю, тепер ми обов’язково завітаємо в цей магазин, щоб придбати ще вишиванку! А їх там багато і на будь-який смак.


Тут є вишиванки для жінок, чоловіків і дітей.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.