Перейти до основного вмісту

На трасі «Київ – Одеса» затримано вантажівку зі спиртом невідомого походження


В рамках операції «Акциз» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції припинено незаконне транспортування спирту територією Черкаської області.

На 210 км автодороги «Київ – Одеса» поблизу м. Умань був зупинений вантажний автомобіль Mercedes Benz. В ході огляду вантажівки оперативники виявили 13 тисяч літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, розлитої у пластикові ємності. 

При перевірці супровідних документів, наданих водієм, встановлено навмисне викривлення даних щодо суб’єкта господарювання – замовника та вантажоотримувача спиртовмісного вантажу – омивача скла, який прямував з м. Одеси до столиці.

В результаті заходів з незаконного обігу вилучено спирт невідомого походження вартістю 1 млн. 430 тисяч гривень.

За цим фактом зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Проводяться подальші слідчі дії.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.