Перейти до основного вмісту

Якi новацiї чекають на громадян, які звернулися за субсидiєю після 1 травня?


Консультує заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна.

Субсидiя для вiдшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, які звертаються за субсидiєю після 1 травня, призначається на дванадцять мiсяцiв з мiсяця звернення, а не на шiсть, як до цього. 

Субсидiя для придбання скрапленого газу, твердого та рiдкого пiчного побутового палива - на календарний рiк за особистим зверненням громадян. При цьому субсидiя на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з мiсяця звернення за її призначенням до кiнця поточного року.

У разi, коли оплата послуг з централiзованого опалення проводиться лише в опалювальний перiод чи за двоставковим тарифом або для iндивiдуального опалення використовують природний газ (електроенергiя), розмiр субсидiї розраховується окремо на опалювальний i неопалювальний перiоди.

Якщо є якiсь змiни у складi зареєстрованих у житловому примiщеннi (будинку) осiб, їх соцiальному статусi, перелiку отримуваних житлово-комунальних послуг, змiнилися умови їх надання, виконавцi житлово-комунальних послуг, то громадянин, якому призначено субсидiю, повинен протягом мiсяця проiнформувати органи соціального захисту, подавши вiдповiднi документи.

За консультаціями та більш детальною інформацією з вказаного питання пропонуємо Вам звертатися до управлінь соціального захисту населення департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (управління соціального захисту населення Соснівського району, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, каб.115, тел. 37 23 52, 32 01 10; управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, 2 поверх, актовий зал , тел. 36 05 63,45 30 09).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.