вівторок, 16 червня 2015 р.

Головні помилки при заповненні заяви та декларації на отримання субсидії


Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна нагадує, з травня, щоб отримати житлову субсідію, людина повинна заповнити декларацію про доходи та відповідну заяву, подати ці документи до органів соціального захисту. І якщо його доходів не вистачає на самостійну оплату ЖКП, то субсидія буде призначена. Бланки заяв і декларацій з інструкціями були надіслані поштою.

Найбільша проблема для людей – заповнити декларацію про доходи, потрібна підготовча робота, щоб з’ясувати, які були доходи у всіх зареєстрованих за минулий рік (з’ясувати розмір доходів на роботі, зібрати дані про заробітки не за основним місцем роботи, з банку про нараховані відсотки , якщо є депозит.

Ще одна складність виникає, якщо людина зареєстрована в одному місці, а фактично проживає в іншому. Платіж і субсидія нараховуються за місцем реєстрації. Раніше нікого це не хвилювало, а тепер ускладнюється процес. Але це вина мешканця, а не спеціалістів. Заявники субсидій повинні реєструватися за фактичним місцем проживання. Якщо є всі дані про доходи, співробітники органів соціального захисту допоможуть заповнити декларацію та заяву.

5 головних помилок:

1. Заява заповнюється не від імені власника особового рахунку, а від того, хто фактично проживає. Наприклад, квартира зареєстрована на матір, а проживають син з сім’єю, або навпаки.

2. В декларації вказують доходи на підставі особистих підрахунків, а не довідок з роботи за останній рік.

3. В заяві вказують не всіх зареєстрованих осіб, а лише тих, хто фактично проживає.

4. В заяві вказують тих, хто фактично проживає, але не зареєстрований. 

5. В декларації вказують лише заробітну плату з основної роботи та не вказують інші доходи (підробітки, доходи від продажу майна, паї, проценти по вкладах).

При невірній подачі зазначеної інформації - субсидія може бути призначена, але при звірці з податковою інспекцією та виявленні розбіжностей, буде зроблено перерахунок та переплата утримається у подвійному розмірі.

За консультаціями та більш детальною інформацією з зазначеного вище  питання пропонуємо Вам звернутися до управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, тел. 37 15 65, 37 23 52, 37 92 79, або до управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, 2 поверх, актовий зал , тел. 36 05 63. 54 22 01.

Немає коментарів:

Дописати коментар