ТОП-менеджери поділились досвідом у сфері побудови кар'єри


Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», що має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Інформаційні партнери заходу – журнал «Однокласник» та портал «ZNOUA»

Перша з п’яти регіональних зустрічей відбулась у стінах освітнього простору «ЦеХаб». Учасниками стали десятикласники з Київської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Черкаської областей. В своїх есе учасники найчастіше згадували такі професії як: лікар, журналіст, психолог, юрист, письменник.
Розпочали захід вітальними словами організатори проекту Тетяна Козловська, координатора цьогорічного проекту, Розвиток «КСВ», Тетяна Колесник, менеджерка з комунікацій «ПУМБ», а також на конференцію завітала та поділилась враженнями переможниця минулорічного  проекту – Ксенія Ідрічан. Зустріч продовжилась знайомством з фіналістами конкурсу. Учасники розповідали, що підштовхнуло їх до вибору тієї чи іншої професії.
Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей. Ось про що говорили спікери.
Ігор Падалка, керівник київського регіонального центру «ПУМБ»: «У сфері працевлаштування працює закон Дарвіна  - на роботу беруть тих, хто робить щось краще, ніж всі інші. Тому намагайтесь вдосконалюватись та набувати навички, необхідні для вашої професії якомога швидше, щоб не залишитись за бортом. Не лякайтесь проблем! Багато людей змінюють місце роботи, коли зустрічаються с першими складнощами. Проте ваше завдання не бігти від цих складнощів, ваше завдання – долати їх. Тільки поборовши всі складнощі першої роботи ви зможете об'єктивно оцінити її та прийняти правильне рішення.  Не орієнтуйтеся на гроші, думайте про те, чим ви хочете займатись». 
Валерій Сероштан, Директор з розвитку бізнесу в компанії РЕНОМЕ-СМАРТ: «Я завжди знав, що треба дивитись навколо і шукати себе. Коли я змінив сферу своєї діяльності –з банківської на ІТ, я став по-справжньому щасливим. Два рази я отримував пропозицію працювати у Франції, протее відмовлявся. Я вважаю, що якщо ви можете щось донести, зробити, винайти, немає різниці, де ви знаходитесь – в Україні чи закордоном».
Анна Кирій, архітекторка, засновниця і керівниця Архітектурно-проектної групи Анни Кирій: «Ставте цілі, які здаються іншим людям недосяжними. Робіть все краще за інших, тільки тоді досягнете успіху. Намагайтесь отримати будь-який досвід, експериментуйте з різними напрямами роботи, тоді зможете знайти професію своєї мрії. Ваше бажання має мати напрям і точку докладання зусиль».
Наталія Богута, редакторка відділу «Фінанси» журналу «ГРОШІ», журналіст, основні теми - фінансові ринки та економіка: «Не бійтесь отримати «Ні», колись ви все ж почуєте заповітне «Так», яке змінить ваше життя. В мене були періоди в житті, коли я ненавиділа місце, де я працюю і кожен день мріяла звільнитись. Я знаю, як важливо рухатись вперед і не боятись змін».
Олександр Лисиця, завідуючий відділенням трансплантації кісткового мозкув дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”: «Мрійте! Мрія – перший етап планування вашого життя. Зрозумійте, де ви та якими шляхами потрібно йти далі. Завжди навчайтесь! Шукайте гранти, однодумців, менторів, людей, які допоможуть вам втілити вашу мрію. Пам'ятайте своє коріння, пишайтесь своїм походженням, але будьте відкриті до ідей з усього світу».

Коментарі

Нижче подані популярні теми з блогу

Скелясті Буки: туристичний центр, пожежна станція і смаколики для ЗСУ

Втрачені землі або розтерзана Україна

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)