Перейти до основного вмісту

Журналіст зі Сміли - серед переможців конкурсу короткої детективної прози

Конкурс короткої детективної прози “Це ж елементарно, сер! 3.0” закінчився. Темою було винесено саме історичний детектив.
У другий тур пройшли тридцять оповідань, які були відправлені Андрію Кокотюсі, Антону Санченку, Богдану Коломійчуку, В´ячеславу Васильченко та Вікторії Михайловій. Журі дуже серйозно взялося до справи та протягом двох тижнів читало та оцінювало тексти з long list.

І ось, наступив особливий момент, коли отримані результати від всіх членів журі зведені у таблицю і визначено 15 оповідань для short list конкурсу.

Серед переможців - оповідання журналіста зі Сміли Черкаської області Олександра Вівчарика "Адель"

Всі 15 оповідань увійдуть у третю книгу серії “Це ж елементарно, сер”! А переможця конкурсу буде оголошено на лекції на Форумі Видавців у Львові!!!
А повний список авторів читайте ТУТ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.