Перейти до основного вмісту

У Каневі відкрили меморіальну дошку націоналісту Володимиру Петренку

1 травня 2018 року канівські свободівці спільно з міською громадою вшанували пам’ять націоналіста, символа Української революції кінця ХХ століття у Каневі – Володимира  Петренка. У день його 80-річчя урочисто відкрили меморіальну дошку та презентували книгу «Володимир Петренко і Канівський Рух».

Дошку розмістили на будинку де проживав Володимир Петренко. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям свободівців та міської громади. Тривалий час перед цим націоналісти збирали кошти на дошку та робили макет.
«Для видання книги «Володимир Петренко і Канівський Рух» ми зібрали спогади побратимів Володимира Івановича про часи його діяльності в національно-визвольних рухах, долучили його власні матеріали, які люб’язно надали рідні. Дякуємо міській владі за підтримку у виданні книги» – зі словами вдячності звернувся під час презентації очільник Канівської «Свободи» Сергій Засенко.
 Прес-служба Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.