Перейти до основного вмісту

Ірина Семенова: Кожне наступне оповідання страшніше за попереднє!

Nazarii Vivcharyk (Назарій Вівчарик) попереджати ж треба! Думала прочитати "запоєм", як "5-ро як один", но нє тут-то било. Бо кожне наступне оповідання страшніше за попереднє. Я так-то не дуже вразлива, але ж це не якась далека Лондонщина чи Вашингтонщина. Я реально БАЧУ себе в цій картинці.

Я була на цих занедбаних вокзалах, як іздила до Жені в АТО. І заходила в таку покинуту хату прабабусі, де от-от обвалиться стеля, а моя дитяча пам ять досі бачить цю хату живою, піч теплою, а прабабусю - здоровою, моторною і зрячою. Та я навіть скриню таку пам'ятаю! Словом, після "Зустрічі з кумом" відклала я цю скриньку страшних асоціацій і навіть перевернула. Щоб на мене дивилась твоя фотка, а не те страхіття через вікно.
Дочекаюсь чоловіка з роботи.
Бо реально всього тиждень назад перукарка сивину зафарбовувала.
До речі, за тиждень автор буде у мене в прямому ефірі і, сподіваюсь, дасть почин Ютуб-каналу.
І за всьо атвєтіт.
Тільки б книжку дочитати.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.