Перейти до основного вмісту

Студентка УДПУ стала переможцем міського конкурсу молодих поетів «Тарасовими шляхами»

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала переможницею конкурсу молодих поетів «Тарасовими шляхами», який проводився відділом у справах сім'ї та молоді Уманської міської ради.Їй вручено Кубок та Диплом переможця.


Олександра поділилася своїми роздумами про поетичний шевченківський конкурс:«Коли я згадую Шевченка, то уявляю…Ні, не білу хату у Моринцях, не календарі із зображенням поета. Я бачу перед собою українців, які стоять зимою на Майдані Незалежності і тримають у руках плакати з надписом: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»
Організація таких заходів як конкурс «Тарасовими шляхами» надзвичайно важлива у наш час. Ідеї Тараса Шевченка не загинули. Слова Генія досі наповняють наші вчинки змістом. Ідеалом Шевченка була СВОБОДА. Тож будьмо вільними і сильними! Любімо свій рідний край! І ще… «Нема на світі України, немає другого Дніпра».
Колектив університету вітає Олександру із перемогою і бажає подальшого вдосконалення творчих здібностей, невпинного руху вперед і нових перемог!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.