Перейти до основного вмісту

Казкова біла дорога (ФОТО)

У січневі дні Черкаська область натерпілася від негоди добряче. В Черкасах і в Звенигородському районі був оголошений надзвичайний стан, а в Золотоноші погоду визнали стихійним лихом. Мені в цей час довелося вихідними добиратися із Звенигородського району в Черкаси.
Їхав я на перекладних. Сподівався на щасливий випадок. Раз підвезла одна родина, а раз спинився мікроавтобус, якого аж ніяк не очікував побачити в тумані, що, мов молоко, оповивав шлях.
В цілому дорога важка, проте зима дуже гарно розмалювала природу. Не можна не замилуватися. Ось фотки.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.