Перейти до основного вмісту

Записали мене до відомих черкасців, а я й розповів, чого хочу))

Незабаром на Черкащину «завітають» новорічні свята. У ці дні навіть дорослі відчувають себе дітьми та вірять у Різдвяну казку. Про що мріють відомі черкасці та чого вони очікують від наступного року Собаки – дізнавалися кореспонденти «Нової Доби»

Назарій Вівчарик, журналіст:

– Цього року завдяки перемозі в журналістському конкурсі мені вдалося побувати в Страсбурзі. Це не якесь ідеальне місто та сама Франція не ідеальна країна. Але люди живуть там все ж таки краще в фінансовому плані. І там вищий рівень політичної культури. Я мрію, щоб розмови про європейський рівень життя в Україні таки втілювалися на практиці, щоб ми дійсно мали достойні зарплати і наші люди думали не лише про заробітки, а й про розваги та саморозвиток. Економічна сила і військова міць – все це безпосередньо пов’язано і з нашим представництвом на світовій арені, з конфліктом з сусідньою державою, яка не розпускала б кігті, якби ми були сильніші. Тож хочеться розвитку країни і миру. Найбільша мрія, щоб всі корупціонери враз виїхали до Росії і сприяли розкладанню тієї країни зсередини. Сподіваюсь таки на зменшення градусу конфлікту на сході й на те, що ніхто з наших героїв більше не гинутиме. А місту Черкаси бажаю наблизитися у всіх питаннях до рівня Страсбурга. І в питанні доріг і в питанні тротуарів і велодоріжок

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.