Перейти до основного вмісту

#ЧеЧитка від Світлани Спасібіної: "Так незвично читати художній твір, у якому описують знайомі місця"

Тиждень тому прочитала книгу Назарія Вівчарика "П’ятеро як один"!
Читається легко, сюжет цікавий, але надто швидко змінюються події у книзі, завеликий проміжок часу охоплено в такому малому обсязі. Мені, як читачці, хотілося більше сторінок з історіями про хлопців, зародження їхньої дружби та причин такого тісного зв’язку.
А ще так незвично читати художній твір, у якому описують знайомі місця, заклади, будиночки
Дякую за книгу #ЧеЧитка, а за квіти - колегам

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.