Перейти до основного вмісту

#ЧеЧитка від Яни Зеленої: "Книга на вихідні"

Завдяки Фіть Людмила прочитала книгу "П'ятеро як один" Nazarii Vivcharyk. Тематика актуальна, сам текст читається легко, цікаво описані події. Проте, на мій погляд, вони дуже швидко розвиваються. За читання не встигла звикнути до героїв і "подружитися з ними". Коротко охарактеризую її як "книга на вихідні".
Однозначно рекомендую читати черкащанам: черкаський письменник, черкаські місцинки, черкаська #ЧеЧитка.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.