Перейти до основного вмісту

Мій перший день на Форумі видавців: голова йде обертом

Вперше побував на Форумі видавців: і як автор, і як журналіст, і як просто читач. Львів є Львів. Файне місто, що тут скажеш. І де б я ще побачив свою одногрупницю Нелю з Золотоноші, як не у Львові. Це місто завжди дивує)))

На Форумі зустрів і Макса Кідрука, й Братів Капранових, і Василя Шкляра тощо. А ще бачив мужика в червоному костюмі і зрозумів, що такий костюм ніколи не вдягну.
Найбільше купив дитячої літератури, бо тепер все для Зорянки)))
Але насправді не лише дитячою літературою. На Форумі стільки книг, що спокус більше, ніж будь-де. Туди не можна брати багато грошей.
Окремий респект колезі Артуру, який попросив купити йому Жадана "Інтернат". Прочитав бігенько 20 сторінок - крута книга. Жадан таки талант. У нього такі порівняння, що насолоди від читання його книги, як від Кінга. До речі, про Кінга. "Серця в Атлантиді" таки не дають спокою, але зважив, що дешевше буде купити в магазині за клубною ціною, ніж на Форумі. На деякі книги там накручують ціни.
Головне! Спілкувався з Олегом Панфіловим. Він за пару тижнів планує бути в Черкасах - приїде на запрошення черкаського університету прочитати лекцію! Готуємось до зустрічі.

 ЯК ВАМ ЗАЧІСКА???


 Реберця під польську говірку...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.