Перейти до основного вмісту

#ЧеЧитка від Marta Zdanevich: "Так реалістично описував бої....війни..."

Цього разу в #ЧеЧитці #Назар Вівчарик наш Черкаський, що дуже приємно зі своєю першою книгою #П'ятеро_як_один. Книгу купила на Книжковому фестивалі і прочитала ще в травні. Пощастило знати автора особисто (як досить "зубастого" місцевого журналіса), тож і враження теж йому вже писала. Але правила є правила тому публікую:

1. Мала все хотіла книгу з'їсти, порвати, пощупати. Постійно норовила до неї добратися. І я таки клеїла її 3 рази....не вслідила. Мабуть твоя майбутня шанувальниця) можливо напишеш щось і для дітей?!?! ;-)
2. Хотілося деколи ще і ще. Аж зачитувалась,та наче навмисне на самому цікавому обломував.....(((
3.Досі не вірю, що то Назар писав. Так реалістично описував бої....війни...
4.Мені сподобалося, хоч автор і умертвив всих 4 хлопців(((( так шкода їх було.....я все ж надіялась на хепі енд;
5. Ну і мені, як дівчині, не вистачило романтики чи то розвитку відносин Олексія з Оленою.... якось так в них все скомкано починаючи зі знойомства в інтернеті до виїзду в Канаду))) Де поцілунки, постільні сцени, романтика??!))))) Ну це, мабуть, чисто дівчача така забаганка. В Назара все стисло і по ділу. Познайрмились, дочекалась з війни; хоп Канада діти і онуки.
А взагалі ВАУ. Продовжуй писати. Я би почитала ще!!!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.