Перейти до основного вмісту

Черкаський фестиваль короткометражок запрошує до співпраці волонтерів

Організатори ІІ Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот», що відбудеться у Черкасах 25-27 серпня, запрошують до своєї команди волонтерів. Кажуть, така робота дає багацько яскравих емоцій, нових друзів і, звісно, незабутній досвід командної роботи.

– Хочемо, аби до створення такої інтелектуально-культурної події долучилося якомога більше молоді, охочої до нових знань, знайомств та спраглих до творчості. Робота волонтером на такому заході допоможе розширити коло своїх вподобань, а також покращити організаційні навички. Тож, усіх веселих, творчих, активних кіноманів Черкас запрошуємо до «КіноШоту», – наголошує голова оргкомітету фестивалю Вікторія Лаврентьєва.
Охочим стати частиною команди і долучитися до організації мистецького заходу потрібно до 15 серпня заповнити анкету за посиланням - https://goo.gl/NjFFjG
Прес-служба фестивалю "КіноШот"

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.