Перейти до основного вмісту

Носачів-Куцівка-Черепин (ФОТО)

Село - код нації. І я з радістю їжджу туди у відрядження. От сьогодні побував за маршрутом Носачів-Куцівка-Черепин. Перші два на Смілянщині, третє - Корсунщині. У всіх селах діє проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ".

З результатами його провадження і ознайомлювали журналістів. Деталі будуть у статті на сайті "Прочерк". А ось поки фотки.
У Носачеві у школі пластикові вікна, нова котельня, відремонтований ФАП:
У Куцівці відремонтована школа і... просто прекрасна природа)))
Черепин - абсолютно нове для мене село. Тут проект МРГ допоміг розвитку кооперативу та допоміг відремонтувати ФАП.
Також села написали багато нових проектів, мають плани на розвиток, мають інші досягнення, а ще готові приймати туристів. Так, в Куцівці розробили туристичний маршрут, що нагадує про перебування тут Тодося Осьмачки.
Їдьте в село у відрядження, або й просто так. Там класно))

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.