Перейти до основного вмісту

Приїхав з Фестивалю нескореної Nації 2017 - Холодний яр

Був на фестивалі в Грушківці на Черкащині, зустрів багато хороших людей, надихнувся енергетикою. Звісно, насамперед дякую організаторам, бо завдяки ним також мав змогу виступити там перед аудиторією і презентувати як повість «П’ятеро як один», так і збірку «Свині», над якою насправді трудилися люди з багатьох міст України (власне, збірка вийшла головним чином завдяки Олександру Дмитровському).

Під час презентації якийсь пан трохи розкритикував мене за те, що я недостатньо працюю в Черкасах, бо в нас досі не підсвітили біля театру пам’ятник Шевченку. Я, власне, не знаю, яким боком я до підсвітки пам’ятнику, але друзі-свободівці поржали добряче.

Що сподобалося на фестивалі, так це щирість, і невимушеність, і ПРОСТІР. От простору там купа, а коли ще й спокійно можна походити різними локаціями, послухати концерти, то круто.

Фоток багато не робив, бо більше думав над власною презентацією повісті. По секрету скажу, що більше фоток і то класних буде на стіні в Олександра Рибалки. (Він їх за мільйон вам з радістю продасть, звертайтеся, бо він хороший фотограф).

На що звернув увагу, то це на величезних дядьків з татухами і оселедцями. Ці дядьки були з АТО, з ручищами-клешнями, вони нагадували козарлюг з «Енеїди». У такі моменти віриш, що козацький рід якщо вже за стільки років не перевівся, то ніколи не переведеться.

Деталі про фестиваль ще будуть. А от трохи і моїх фоток.

Єдине попередження. Ніколи не ходіть пішки від місця дислокації фестивалю до магазину, що біля водонапірної вежі ген там на початку села. Бо то дуже далеко. Десь 6 км. Можна по дорозі сто разів одуматися і вернутися… Краще вертайтеся назад на фестиваль.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.