Перейти до основного вмісту

У Черкасах жінки займаються спортом на свіжому повітрі, аби мотивувати інших перевіритися на ВІЛ

Активістки та волонтерки БО «Черкаська мережа» вже вкотре оригінально проводять інформаційну акцію, яка б мотивувала людей тестуватись на ВІЛ та спонукати до здорового способу життя. Цього разу вони вийшли в Долину троянд, аби на свіжому повітрі зайнятись самообороною та йогою.

– Акція розрахована як на ВІЛ-позитивних жінок, так і тих, хто ще не пройшов тест. Ми хотіли сказати людям, що не слід боятись ані тестування, ані позитивного його результату, оскільки незалежно від цього, можна продовжувати вести звичайний спосіб життя. Друге завдання, яке ми ставимо перед собою, – пропаганда здорового способу життя. Містяни, які побачили, як бадьоро можна провести ранок на свіжому повітрі, сподіваємось, візьмуть із нас приклад, – говорить координатор проекту Олена Шандрак.
Таку ініціативу підтримала всеукраїнська організація «Позитивні жінки», місією якої є створення умов для розвитку та самореалізації уразливих до ВІЛ жінок та їх близьких, через об'єднання жіночих ініціатив, підтримку лідерства та зміну суспільної думки.
Прес-служба БО «Черкаська мережа»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.