Перейти до основного вмісту

Назбирали трохи грибів у Майданівському лісі

Побували з рідними у лісі біля села Майданівка Звенигородського району. Назбирали трохи грибів, яких не додумався сфотографувати. Зате вони були смачні, повірте. А ліс-молодняк, між іншим, садив ще Ющенко свого часу. Файний лісок. Природа буяє.

От лише всілякі безкультурні люди залишають в лісі то пляшку, то якесь порване взуття, на яке ми і натрапляли. Ну і поки всі шукали гриби, я зробив чи не перше в життя селфі. Треба ж до сучасних тенденцій моди звикати. До слова, вдома нас чекав радісний кіт, мабуть, вирішив, що ми ходили на риболовлю, а не за грибами...


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.