Перейти до основного вмісту

#ЧЕчитка

Olga Kozhanova: Щастить черкащанам;) є у них такі невгамовні, ініціативні та небайдужі люди, як Фіть Людмила та її суперова команда!

Проект ЧЕчитка , як на мене, унікальний в своєму роді! Підписуйтеся, стежте - не пошкодуєте! Читати українське - модно! Читати українською - корисно та приємно!
Видавництво "Мандрівець" Nazarii Vivcharyk 
#мандрівець #книги #5_як_1 #ЧЕчитка

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.