Перейти до основного вмісту

Село Моринці – фіналіст конкурсу «Неймовірні села України 2017»

На початку квітня 2017 року за ініціативи онлайн-ресурсу AgroPortal.ua та асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, оголошено про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Метою конкурсу є підтримка перших кроків та ініціатив тих громад, які дійсно хочуть розвиватися, створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, відновлення інфраструктури тощо. Заявки на участь у конкурсі подали більше 300 сіл з різних областей України. За результатами вивчення матеріалів члени експертної ради визначили 20 сіл-претендентів, до переліку яких потрапило й село із Черкащини – Моринці Звенигородського району.
Днями розпочалося онлайн-голосування та паралельне виставлення балів селам-конкурсантам членами експертної ради. Тому нашим землякам із с. Моринці дуже важлива підтримка небайдужих черкащан, важливий кожен голос за їхнє село. Перемога в конкурі це не лише нагода залучити додаткові кошти на розвиток сільської території, але й добра нагода для Черкаської області в цілому заявити про багату історико-культурну спадщину нашого краю.
Загальний призовий фонд конкурсу становить 150 тис. грн. Ці кошти між переможцями будуть розподілені наступним чином: І місце – 50%, ІІ місце – 20%, ІІІ – 10%. Ще 20%, що залишаться від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями. Вручені сертифікати дають можливість безкоштовно отримати від організаторів необхідний інвентар на розвиток громади. Також село-переможець конкурсу отримає унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину та ознайомитись із досвідом розвитку в країні державного управління та коопераційного самоврядування. Крім того, Посольство Франції в Україні надасть премію у розмірі 50 тис. грн. за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття.
Результати конкурсу, переможців та місце проведення нагородження буде озвучено у День незалежності України – 24 серпня цього року.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.