Перейти до основного вмісту

ІЗ ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!

Сьогодні вся наша братва святкує професійне свято – День журналіста. Тож хочу сказати, що в Черкасах маю багато професійних і толкових колег, а ще згуртованих, і особливо я це відчув нещодавно, презентуючи в місті свою книжку. Колеги і підтримати приходили, і понаписували матеріали на цю тему, за що їм був дуже вдячний. Тож бажаю всім черкаським і не тільки колегам цікавих тем, потужних матеріалів, вдячних героїв публікацій (це я не про політиків, а про простих хороших людей-героїв) ну і гонорарів таких, щоб я вас потім бачив пропливаючих на власних яхтах по Дніпру і махав вам зі свого Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.