пʼятниця, 16 червня 2017 р.

«Моршинська» оновила дизайн пляшки

«Моршинська» - природна мінеральна вода Карпатського походження, в червні 2017 року випустила нову преміальну пляшку в склі, дизайн якої покликаний підкреслити чистоту і природний смак води і розроблений відповідно до останніх світових трендів.


Тепер елегантність, стиль і лаконічність - основні риси нової скляної пляшки «Моршинської». Природа створила еталон змісту, люди приєдналися до створення досконалої форми, в результаті синергії отримали преміальний продукт найвищої якості.

«Моршинська» давно завоювала любов і визнання 95% наших співвітчизників завдяки унікальному складу і нейтральному смаку.

«Оновлена, сучасна упаковка - це новий етап у розвитку бренду. У квітн і «Моршинська» отримала міжнародний сертифікат якості для країн ЄС, і завдяки новій упаковці ми досягли балансу ідеального природного вмісту і вдосконаленої зовнішньої форми, щоб відповідати найвищим вимогам нашого споживача», - підкреслив Марко Ткачук, генеральний директор компанії «IDS Borjomi Ukraine».

1 коментар:

  1. Здравствуйте!

    Скажите пожалуйста, как я могу выиграть: powerball результаты http://localotto.com/ru/powerballusa мне нужно именно знать непостредственно какие стратегии лучше использывать и как это делать. Спасибо за внимние! Ожидаю Вашего ответа!

    ВідповістиВидалити