Перейти до основного вмісту

«Моршинська» оновила дизайн пляшки

«Моршинська» - природна мінеральна вода Карпатського походження, в червні 2017 року випустила нову преміальну пляшку в склі, дизайн якої покликаний підкреслити чистоту і природний смак води і розроблений відповідно до останніх світових трендів.


Тепер елегантність, стиль і лаконічність - основні риси нової скляної пляшки «Моршинської». Природа створила еталон змісту, люди приєдналися до створення досконалої форми, в результаті синергії отримали преміальний продукт найвищої якості.

«Моршинська» давно завоювала любов і визнання 95% наших співвітчизників завдяки унікальному складу і нейтральному смаку.

«Оновлена, сучасна упаковка - це новий етап у розвитку бренду. У квітн і «Моршинська» отримала міжнародний сертифікат якості для країн ЄС, і завдяки новій упаковці ми досягли балансу ідеального природного вмісту і вдосконаленої зовнішньої форми, щоб відповідати найвищим вимогам нашого споживача», - підкреслив Марко Ткачук, генеральний директор компанії «IDS Borjomi Ukraine».

Коментарі

  1. Здравствуйте!

    Скажите пожалуйста, как я могу выиграть: powerball результаты http://localotto.com/ru/powerballusa мне нужно именно знать непостредственно какие стратегии лучше использывать и как это делать. Спасибо за внимние! Ожидаю Вашего ответа!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.