Перейти до основного вмісту

У Черкасах пройшла двіжуха напередодні Дня журналіста

У Черкасах в галереї народного мистецтва відбулося оголошення переможців обласного конкурсу на присудження журналістської премії «Прометей» в номінаціях «Журналістське розслідування» та «Журналісти про журналістику», вручення дипломів та грошових винагород.

Премію отримав Сергій Макаренко, а дипломи також інші колеги, зокрема, журналіст-розслідувач Володимир Лимаренко, а ще Юлія Харченко, Олексій Хуторний, Олександр Безпрозваний, Ігор Сичов та колективи, зокрема, газета "Сміла", "Черкаський край"...
Блін, когось таки, мабуть, упустив. Але я допишу от як диктофон послухаю))))
А поки - фото

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.