Перейти до основного вмісту

У Черкасах вічний вогонь замінили червоним шматком тканини (ФОТО)

Сьогодні Черкаси долучаться до відзначення Дня пам’яті та примирення з нагоди 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Згадали і за Героїв, що захищають сьогодні нашу Незалежність на Сході України в Донецькій та Луганській областях.

Урочистості розпочалися на Соборній площі за участі керівників міста та області, а також представників ветеранських організацій та організацій АТО.
– Війна показала всьому світові наскільки героїчні українці, самовіддані і мужні! – зазначив у вступному слові голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. –Сьогодні тисячі наших земляків борються з окупантом за мир, свободу і Незалежність. Нащадки гідні своїх пращурів.
Мільйонів полеглих та зниклих безвісти вшанували хвилиною мовчання.
Черкащани колоною пройшли до Пагорба Слави, де поклали квіти та вклонилися полеглим.
Примітно, що вогонь на постаменті Матері-Батьківщині був оформлений у вигляді червоного шматка тканини, який тріпотів на вітрі.
Як пояснив мені міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, на таке оформлення пішло 2800 гривень.
– Не 3 тисячІ, не 5 тисяч, а 2800 гривень, що небагато, – зазначив він. – А ви були тут уночі? Там є підсвітка і створюється гарний образ.
– Але ж наскільки ця тканина довговічна і протистоятиме негоді? - запитав я
– Нічого, у нас про запас є ще шматок такої тканини, – пояснив мер.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.