Перейти до основного вмісту

Квартири вже готові до прийому трьох лікарів у Білозірські ОТГ

З 1 серпня в Білозірській ОТГ чекають трьох лікарів з Кіровоградської, Полтавської і Луганської областей. Щоправда останній нині навчається в Харкові, звідки і прибуде до Білозіря. Про це повідомив голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук черкаським журналістам у рамках прес-туру, що реалізований Асоціацією міст України.
Квартири облаштували на базі колишньої Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів. На ремонтні роботи витратили майже 1,7 мільйона гривень – кошти субвенції.
– Три роки платитимемо за електроенергію, теплопостачання, воду. Зарплата становитиме в межах 10 тисяч, у залежності від кількості пацієнтів. Вмебльовувати житло родини лікарів будуть за свої кошти, – зазначив Володимир Міцук. – Зараз переводимо будівлю в комунальну власність.
В ОТГ планують також ввести в мед закладі посаду лаборанта, а також придбати для лікарів кардіографи.
Міцук каже, що подавали також проект по придбанню авто для лікарів, але поки цей проект не пройшов.
Ось трохи фоток з події, де сьогодні побував. Квартири класні, сам би там жив. І тоді був би веселішим, ніж такий, як зараз на фото)))
Треба на лікаря йти вчитися! 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.