Перейти до основного вмісту

Зарубіжна фантастика

Просто бомба, якщо треба згаяти час у відрядженні, а останнє оповідання взагалі порушує глобальні проблеми розвитку суспільства. Тут вам, до речі, і Лавкрафт, і Берроуз.
Історія появи в мене цієї книги цікава. Просто йшов попри ринок і на розкладці, де продають старі видання, побачив обкладинку. Переглянувши прізвища письменників, що увійшли до збірки, вирішив таки купити і не пожалкував. Між тим, всередині книги є підпис. Отже, з чиєїсь домашньої колекції... Книги теж мають свою історію...


Лавкрафт
Подробнее на livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1000440707-bezumnaya-luna-antologiya
Лавкрафт
Подробнее на livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1000440707-bezumnaya-luna-antologiya

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.