Перейти до основного вмісту

Лінвуд Барклей, "Втрата"

Це просто бомба! Я давно не читав чогось такого драйвового, від чого не можеш відірватися цілу ніч. Найцікавіше, що автор так закрутив сюжет, що я до самого кінця не міг відгадати, хто ж там винен у всьому. Давно мені не траплялася така інтригуюча книга. Рекомендую усім, хто любить детективи!

...Поліція так і не змогла знайти її батьків і брата. Минуло двадцять п`ять років. У Синтії є чоловік і чудова донька, але таємниця минулого не дає їй спокою. Вона прагне дізнатися, що сталося з її рідними. Краще б вона не знала правди! Невже її батько вів подвійне життя, мав іншу родину? А вона всі ці роки ходила краєм прірви і тепер, коли дізналася правду, приречена...
Куди ж зникли її рідні? Живі вони чи загинули? І хто намагається її вбити? Неймовірна розв`язка!...


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.