Перейти до основного вмісту

ДНК - 7 відомих авторів у одній збірці

Прочитав ось на вихідних. Сергій Жадан, Юрій Винничук, Ірена Карпа, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха та Володимир Рафєєнко реалізували спільний літературний проект, фантазуючи на тему генетичної пам’яті.
У книзі кожна історія пов’язана, але, разом з тим, є окремим довершеним твором. Це історія дослідження родоводу звичайного українського студента.
7 історій з книги – це сім спогадів з давніх часів. Особисто для мене найсильнішою була історія перша, написана Жаданом. Таки талановитий дядько, ніде правди діти. Найприкольніша і найвеселіша була історія від Кокотюхи, таки в його стилі, легко читається. Карпа трохи збочена, це ясно, але щось в тій історії було.
А найменше сподобалися історії Равєєнка та Кідрука.Перший, як на мене, переборщив зі стереотипами Донбасу, а другий завжди занадто вдається в суху наукову сутність... Тільки не ображайтеся на мене за таку писанину.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.