Перейти до основного вмісту

Книга покійного Сергієнка побачила світ

4 квітня 2017 року в місті Корсунь-Шевченківському, що на Черкащині, відбудеться презентація книги загиблого героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

Вийшла в світ книга загиблого майданівця, поета, громадського діяча, журналіста, Героя України, прихильника ВО «Свобода» Василя Сергієнка «Космічний відголос». Василь Сергієнко за свою непримириму громадську позицію був викрадений три роки тому замовними злочинцями і жорстоко закатований. Збірка його поетичних творів на 600 сторінок включає також кандидатську дисертацію, яку він не встиг захистити, та спогади його соратників.
Книга видана на кошти депутатського фонду депутата Черкаської обласної ради від ВО «Свобода» Володимира Зуєнка.
Презентація збірки відбудеться у треті роковини його загибелі 4 квітня 2017 року в Корсунь-Шевченківському районному будинку культури

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.