Перейти до основного вмісту

Кононович їде до Черкас!

Маємо гарну новину, до нас на фестиваль їде Леонід Кононович — український письменник, перекладач, майстер детективного жанру, член Асоціації українських письменників. Перекладом почав займатися на початку 1980-их. Дебютував перекладом новели Андре Вермсера «Неждана зустріч» в газеті «Літературна Україна». Брав участь у перекладах тритомного зібрання творів Альбера Камю. Переклав соціологічне дослідження Еміля Дюркгайма. 


Дебютував у журналі «Сучасність». А його кримінальний роман «Я, зомбі» став бестселером і збурив читацький ажіотаж. 


Я читав "Я, зомбі", "Феміністка", "Кайдани для олігарха", "Мертва грамота", "Повернення", "Тема для медитації", "Чигиринський сотник". Та майже все читав.... Тож щиро зарошую всіх на зустріч з письменником, бо для мене він насамперед крутий письменник, а не перекладач! Приходьте і приводьте друзів.

Приносьте книги, знаю його як простого чоловіка, який, думаю, не відмовить підписати.

Попередньо: 9 квітня, неділя, 12:15..... (час може бути уточнено)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.