Перейти до основного вмісту

Образити журналіста може кожен...

Опля! гроші так і сипляться!))) Вже якісь ображені люди пишуть в коментарях на "Прочерку", що мені заплатили за замітку про обрання керівника Черкаської музичної школи №3!!! Хто заплатив? Я досі не отримав гроші! Признавайся, невідомий благодійник - хто ти?))) П. С. А уявіть, якби я писав не замітку, а статтю, то це ж кількість знаків більше, більше роботи, більше проплат... Ох вже ці фантазери...... Пишіть ще)))

Заступник Бондаренка на публічній презентації програм розвитку школи порадив присутній поцілувати кандидата (читати тут)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.