Перейти до основного вмісту

Переживаю за збереження Холодного Яру

Чомусь сумно стало від цієї новини, не тому, що я проти вшанування пам’яті героїв, а тому, що ми вже добряче знаємо як у нас в Україні реалізовуються ті чи інші проекти. Це ж засруть Холодний Яр по самі вуха і не буде вже тоді він мати того духу і тієї аури, який має зараз.... Не розумію потреби створювати меморіальні комплекси на 7 гектарів. Он під Шполою вже ставили палю, яка символізує чи то географічний центр України, чи то міжгалактичний центр.... Тепер щоразу, як водії мимо їдуть, то підсміюються.... Закатали в бетон частину поля і толку? А тепер на Холодноярщині розгорнуть будівництво на 7 гектарів.... Звісно, куди в цей час ще гроші дівати???

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.