Перейти до основного вмісту

Пошта подарунок принесла

День народження давно минув, а подарунки продовжують надходити))
Отримав подарунок від львівського письменника і укладача збірки "Підвал" Олександра Дмитровського.

Це збірка ужастиків від різних українських авторів. Сподіваюся, що оповідання наженуть жаху на мою застуду і вона дасть мені спокій. А в цілому, приємно отримувати через пошту подарунки. Nadia Dmytrovska, перекажіть Олександру, що книга вже в мене))) буду читати.

Хто хоче замовити збірку в упорядника - пишіть йому на електронну пошту hellowin_ua@ukr.net

П. С. До речі, коли родина Дмитровських розпочала проводити літературний конкурс і організувала вихід першої збірки до Хеловіну,  мені пощастило туди втрапити з оповіданням "Звір".

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.