Перейти до основного вмісту

Побачила світ книга про історію Орловця

Нова книга відомого городищенського краєзнавця, журналіста й письменника Володимира Чоса про велику й цікаву історію Орловця Городищенського району щойно побачила світ у видавництві Юлії Чабаненко.

«Орловець – історія і люди» – це видання про цікаві сторінки історії села, про відомих вихідців із нього починаючи з козацької доби до сьогодення. Книга об’ємна, дуже добре проілюстрована, наповнена безліччю цікавих фактів і старовинних фотографій.

– Ця книга для мене є дуже важливою, адже з Орловця родом мої батьки, діди та прадіди, це село мого дитинства, – каже Володимир Чос. – Довго вважав, що місцеві сливи-угорки та шовковиця – найкращі ласощі у світі. Ця книга – вияв найщирішої поваги до земляків.

Надрукувати книгу допомогла голова ПСП «Синюха» (Новоархангельський район Кіровоградської області) Ольга Голобородько, уродженка Орловця.

Видання про село предків – уже третя цьогоріч книга Володимира Чоса. Наступна, присвячена власне Городищу, – вже в роботі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.