Перейти до основного вмісту

Отримати безоплатну правову допомогу пошукачам роботи стане простіше

З метою реалізації положень Меморандуму про співпрацю, укладеного між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та керівництвом Координаційного центру з надання правової допомоги, відбулася робоча зустріч директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Віктором Левицьким.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо проведення спiльних заходiв, спрямованих на пiдвищення рiвня правової поiнформованостi громадян регіону, організації, забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги в примiщеннях міських, міськрайонних, районних центрів зайнятостi, отримання консультацій із правових питань.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та на виконання положень Меморандуму, зусиллями фахівців служби зайнятості та системи безоплатної правової допомоги, з 28 листопада до 16 грудня цього року буде організовано ряд комплексних інформаційно-освітніх заходів для різних категорій громадян, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності населення щодо захисту своїх прав. 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.